Atlas Copco s.r.o. - obchodní oblast Technika pro těžbu

Odpovědni za trvale udržitelnou produktivitu

Obchodní oblast Technika pro těžbu a dobývání vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh kompletní sortiment vrtacího, drtícího a obslužného zařízení pro hlubinné a povrchové doly, zařízení pro budování tunelů, stroje pro průzkumné a geotechnické vrty a nástroje pro vrtání hornin.

tel:
+420 225 434 000
fax:
+420 225 434 220
e-mail:
cmt_ce@cz.atlascopco.com
web:
www.atlascopco.com
  • Průmyslová 1428/10
  • Hlavní město Praha - Hostivař
  • 102 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Obchodní oblast Technika pro těžbu a dobývání působí na trhu v České republice více jak 40 let. Zabývá se prodejem a servisem těžební a důlní techniky. Podílí se na řešení velkých stavebních projektů, především v podzemí, jakož i na řešení mechanizačního prostředí pro těžbu v hlubinných dolech a povrchových lomech.

Tato obchodní oblast je vedoucím dodavatelem zařízení pro velké infrastrukturní projekty a nadnárodní těžařské společnosti. Kromě vrtných souprav pro podzemní a povrchové vrtání vyrábí společnost Atlas Copco také celou řadu mechanizace jako například podzemní nakladače a dampery, podzemní obslužnou techniku, kolejovou podzemní techniku, podzemní ventilaci, mobilní drtiče a třídiče, zařízení pro průzkumné a geotechnické vrty, nástroje na vrtání hornin a v neposlední řadě také zařízení na nástřik betonu, které je využíváno pro důlní operace a stavební projekty.

Oddělení servisu obchodní oblasti Technika pro těžbu a dobývání zajišťuje záruční a pozáruční opravy všech typů strojů a příslušenství z portfolia Atlas Copco. Nedílnou součástí nabídky zákazníkům jsou také servisní smlouvy.

Všechny stroje a zařízení Atlas Copco jsou vždy vyvíjena tak, aby splňovala nejvyšší standardy v účinnosti využití energie, bezpečnosti a spolehlivosti.

Otevírací doba

  • Non-stop
  • Máme právě otevřeno

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.